Biznes-informator24.pl

Biznesplan Dodaj Firmę

Google AdWords - jak zacząć ?

Reklama w wyszukiwarce google za pośrednictwem programu Google AdWords jest jedną z najskuteczniejszych a zarazem najmniej kosztownych form promowania firmy oraz jej produktów lub usług. Program polega na wyświetlaniu opracowanych przez klienta reklam po wpisaniu przez potencjalnego klienta wybranych słów kluczowych w wyszukiwarce firmy google. Taka forma reklamy jest jedną z najpopularniejszych wśród reklamodawców zarówno w Polsce jak i na Świecie. koszt takiej kampanii jest odpowiedni danej liczbie kliknięć przez naszych potencjalnych klientów, zaś liczbę kliknięć ograniczać będzie kwota jaką zainwestujemy na naszą kampanię.

 

Program Google AdWords jest usługą, za pomocą której można szybko i łatwo tworzyć i wyświetlać reklamy swojej firmy. Mogą być one wyświetlane zarówno w Google, jak i w sieci reklamowej google, a budżet nie ma znaczenia - płacisz tylko za kliknięcia reklam. Aby zacząć, wystarczy przejść pod adres https://adwords.google.pl.

Reklamy AdWords są wyświetlane wraz z wynikami wyszukiwania, gdy ktoś wyszukuje w Google według Twoich słów kluczowych. Reklamy są wyświetlane pod "Linkami sponsorowanymi" w bocznej kolumnie na stronie wyszukiwania, mogą też być wyświetlane nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania. W ten sposób reklamy docierają do odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą. Możesz także wyświetlać reklamy w witrynach sieci reklamowej w stale powiększającej się sieci Google. Możesz precyzyjnie wybrać miejsca docelowe w sieci reklamowej, w których ma być pokazywana reklama, lub użyć funkcji kierowania kontekstowego w celu dopasowania słów kluczowych do treści.

Jak zacząć - czyli pierwsze kroki w programie Google AdWords

Utworzenie konta AdWords i rozpoczęcie reklamowania w Google jest łatwe. Rozpocznij, przechodząc na stronę główną AdWords pod adresem https://adwords.google.pl , a następnie kliknij polecenie Zacznij teraz, następnie Wybierz nazwę użytkownika oraz hasło do usługi. Następnie należy wybrać walutę której będziesz używać, płacąc Google za koszty reklamy. Płatności będą naliczane i przyjmowane wyłącznie w wybranej walucie. Dostępność opcji płatności może wpłynąć na wybór waluty, więc pamiętaj, aby sprawdzić dostępne opcje płatności. Po zakończeniu pierwszych czynności dla nowego konta należy Zweryfikować konto poprzez link przesłany na adres E-mail podany przy rejestracji. Aby zapoznać się z kontem AdWords, nie musisz przesyłać informacji rozliczeniowych. Jednak do czasu podania szczegółów płatności konto nie będzie aktywne, a reklamy nie będą wyświetlane. Procedury wprowadzania informacji rozliczeniowych i rozpoczynania wyświetlania reklam opisano w sekcji Aktywacja reklam.

Tworzenie nowej kampanii

Reklamy

Słowa kluczowe

 

Zobacz także : Skuteczna reklama | Poradnik Marketingowy |Jak za darmo wypromować firmę | Reklama w Google AdWords | Biznes Plan |

Udziel odpowiedzi na ten artykuł | Zgłoś naruszenie zasad | Dodaj nowy artykuł | źródło : Pomoc Google AdWords

O naszym serwisie

Serwis biznes-informator24.pl powstał z myślą o osobach prowadzących lub planujących rozpoczęcie działalności. W naszym serwisie znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczace opracowania biznes planów, rozwiązań kredytowych , produktów inwestycyjnych , oraz wiele innych, przydatnych informacji. Nasz portal udostępnia Państwu szereg innych możliwości jak wypowiedzi na naszym forum czy zamieszczenie ofert inwestycyjnych. Naszą ideą jest zapewnienie Państwu pełnego wsparcia dla Państwa biznesu.     REGULAMIN

Kontakt

Pomoc 24/7

biuro@biznes-informator24.pl

Dla reklamodawców

m.klos@biznes-informator24.pl